A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tez mnie to wkurza. Przychodzi weekend i w spokoju nie można odpocząć bo cały dzień lata na miastem .
Tez mnie to wkurza. Przychodzi weekend i w spokoju nie można odpocząć bo cały dzień lata na miastem .
@Xxx;) - gdzie to mozna skarzyc bo w gazecie to to g da
Wyprowadz się jak ci przeszkadza. Poprostu zmien miejsce zamieszkania.
Nie wyprowadz sie tylko samoloty startuja i laduja nad domami a powinni to robic w kierunku siudemki i jest ok
Przecież tam są światła i kolejność jest następująca najpierw zielone ma armię krajowej dopiero jak zaświeci się czerwone ,to zielone ma pocztowa. Czy by to oznaczało ze Pani z toyoty musiała by wjechac na czerwonym a skuter na tak krótkim odcinku osiągnął zawrotną prędkość ruszając z czerwonego ;)
trzeba uważać bo jak som wikendy to faceci pijom alkohol,jest bardzo niebezpiecznie, bo oddają samochody w ręce swoich żon i wiadomo, wypadek za wypadkirm
Siódemki
. Analfabeto
A jak skuter nie ruszał głupia głowo tylko był już ruchu?
A co jak skuter był już w ruchu i jechał na zielonym A Pani przejechala na zielonym, stanęła przed samym skrzyżowaniem i wjechała w momencie kiedy skuter był już bardzo blisko?(Po co się zatrzymała? To jest pytanie...