Wybrany wątek opinii
znowu gówno lata i hałasuje nad Elblągiem cały dzień
Do moderacji
Odpowiedz
28
20
@maciejka22 - wlasnie. powinni zrobic porzadek z tymi pierdolotami. chcesz latac, to wypad za miasto, a nie pierdzisz ludziom nad glowami. zycze twardego ladowania,
Do moderacji
Odpowiedz
13
13
Tez mnie to wkurza. Przychodzi weekend i w spokoju nie można odpocząć bo cały dzień lata na miastem .
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Tez mnie to wkurza. Przychodzi weekend i w spokoju nie można odpocząć bo cały dzień lata na miastem .
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
@Xxx;) - gdzie to mozna skarzyc bo w gazecie to to g da
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@stoppierdolotom - Problem polega, że pierdoloty latają też za miastem od rano do wieczora.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0