A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sorry, ale to nikogo nie obchodzi, a i tak nie bedziesz miec wplywu kto przyjdzie na twoj pogrzeb,to nie wesele, tu sie nie wysyla zaproszen,
Pamiętam niezapomniane faksy, które pan Mirek przesyłał do redakcji, pisane odręcznie, bardzo oryginalnym charakterem pisma, byłem specjalistą od ich odczytywania. .. Wieczny odpoczynek
a bylejakie pisowe mogo się stawic?
@Zbyszek 1 - To coś z myśleniem nie tak! Jak to u Zbynia1
Elblążanin z krwi i kości. Porządny i przyzwoity mieszczanin. Z odrobiną dystansu i 'chłodu pierwszego kontaktu' - jak by powiedział infułat M. Józefczyk - dziekan wspaniałych, powojennych Elblążan. Ciężką i skomplikowaną służbę pełnił m. in. przy p. prezydencie Henryku Słoninie. Pewnego razu musiał stawić czoło szturmujących UM ludzi z prawdziwej "Solidarności". Ale dał sobie radę. Był z pewnością "za dużo zamknięty w sobie", ale Elblążanin, któremu dobro miasta zawsze leżało na sercu. Niżej podpisanemu - udzielił wspaniałych relacji. - Niskie ukłony i szacunek. Spoczywaj w spokoju. -. .. R. I. P.
@Zbyszek1 - Ta pani strzeliła dwóm Polakom w potylicę - ala Katyń 1940.Nie ważne, że byli to szeregowcy z ube. Zachowała się po bolszewicku, tchórzliwie. Dostała za to podwójny wyrok śmierci. Proszę uważnie przewertować akta sądowe tej bohaterki, które ma w dyspozycji p. dr Cenckiewicz.
No tak ,słodkie lata 70/80te to czasy ciężkiej skomplikowanej służby . Takie były uwarunkowania , że tak powiem .
Szeregowcy z UB tez strzelali w tyl glowy I nie tylko.Samo bycie w UB to juz.....Zreszta ten styl mordowania wynalezli komunisci.Garbusiarz cyklista
Dodalbym w organach PZPR.Garbusiarz cyklista
portel. pl poddał się modzie z Faktu i Superexpresu czyli publikowanie zdjęć z pogrzebu. tekst bez tych fotek też by się wybronił.