UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sorry, ale to nikogo nie obchodzi, a i tak nie bedziesz miec wplywu kto przyjdzie na twoj pogrzeb,to nie wesele, tu sie nie wysyla zaproszen,
Sorry, ale to nikogo nie obchodzi, a i tak nie bedziesz miec wplywu kto przyjdzie na twoj pogrzeb,to nie wesele, tu sie nie wysyla zaproszen,