A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@erg. - Nie możesz pan poprzestać na tych swoich ex cathedra - uwagach do artykułów o historii miasta ? Pisanie o Ince per - ta pani czy ta bohaterka, to zwykłe chamstwo.
Ofkors .to sarkastyczne było
Masz rację, ta tradycja zanika razem z prasą drukowaną. Czasem trafi się informacja na jakimś portalu - np. tu na portelu, tylko to też rzadkość
Czy morderca Prezydenta Adamowicza to tyż bohatyr? Czy sterowany wykonawca?
Basti Mowa nienawiści. Polecam ten album.
Nikt cie nie prosil o wyrazanie swojej opinii tu, po pierwsze wrecz to nie pasuje bys tu to pisal/pisala. .. zenada
szkoda ze portel lub debica nie publikuje juz dat pogrzebow. .. bardzo cenne informacje o zmarlych dla innych. ..
O i Waldek Korcz się nawrócił!