28
06.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@erg. - Nie możesz pan poprzestać na tych swoich ex cathedra - uwagach do artykułów o historii miasta ? Pisanie o Ince per - ta pani czy ta bohaterka, to zwykłe chamstwo.
(2019.06.07)
Ofkors .to sarkastyczne było
(2019.06.07)
Masz rację, ta tradycja zanika razem z prasą drukowaną. Czasem trafi się informacja na jakimś portalu - np. tu na portelu, tylko to też rzadkość
(2019.06.07)
Czy morderca Prezydenta Adamowicza to tyż bohatyr? Czy sterowany wykonawca?
troll2018 (2019.06.07)
Basti Mowa nienawiści. Polecam ten album.
(2019.06.07)

info

2  
  0
Nikt cie nie prosil o wyrazanie swojej opinii tu, po pierwsze wrecz to nie pasuje bys tu to pisal/pisala. .. zenada
drWitek (2019.06.07)
szkoda ze portel lub debica nie publikuje juz dat pogrzebow. .. bardzo cenne informacje o zmarlych dla innych. ..
MarekLuterr (2019.06.07)

info

1  
  0
O i Waldek Korcz się nawrócił!
(2019.06.10)

info

1  
  0