Wybrany wątek opinii

Od poczatku lat 70 myslalem,ze Pan Dymczak to ateista,a tu ksiadz,jednak sie mylilem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.06)
@Zbyszek 1 - To coś z myśleniem nie tak! Jak to u Zbynia1
(2019.06.06)
Powrót do komentarzy