Wybrany wątek opinii

sorry, ale ja bym nie chciał gościć na swoim pogrzebie komunistycznych towarzyszy!
(2019.06.06)
Sorry, ale to nikogo nie obchodzi, a i tak nie bedziesz miec wplywu kto przyjdzie na twoj pogrzeb,to nie wesele, tu sie nie wysyla zaproszen,
(2019.06.06)
a bylejakie pisowe mogo się stawic?
bezpodpisu (2019.06.06)
Powrót do komentarzy