Wybrany wątek opinii
sorry, ale ja bym nie chciał gościć na swoim pogrzebie komunistycznych towarzyszy!
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
Sorry, ale to nikogo nie obchodzi, a i tak nie bedziesz miec wplywu kto przyjdzie na twoj pogrzeb,to nie wesele, tu sie nie wysyla zaproszen,
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
a bylejakie pisowe mogo się stawic?
Do moderacji
Odpowiedz
0
7