UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam niezapomniane faksy, które pan Mirek przesyłał do redakcji, pisane odręcznie, bardzo oryginalnym charakterem pisma, byłem specjalistą od ich odczytywania. .. Wieczny odpoczynek
R.M.
Pamiętam niezapomniane faksy, które pan Mirek przesyłał do redakcji, pisane odręcznie, bardzo oryginalnym charakterem pisma, byłem specjalistą od ich odczytywania. .. Wieczny odpoczynek
R.M.