43
04.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co ty zrobiłeś dla Polski?????
cynik (2019.06.04)
@Zen - Samo to ze mozesz pisac te swoje brednie jest dowodem ze jestes wolny ! Jesli Ci czegos brakuje, podnies du**e i zacznij zyc ! Oczywiscie, marudzic jest latwiej. ..
CT (2019.06.04)
Jaka wolność? Pozorna wolność. Polska stała się kondominium niemiecko rosyjskim pod zydowskim patronatem powierniczym a dziś świętują komuchy które tak naprawdę obaliły komunizm i rozkradli wszystko co ludzie budowali przez kilkadziesiąt lat.
Gość 36 (2019.06.04)
Brednie to Ty piszesz. Wez spróbuj sam wydobywać u siebie na polu ropę jak się okaże, że jest ona u Ciebie, albo kup sobie samochód z silnikiem V8 bez filtrów cząstkek stałych, albo nie kupuj ubezpieczenia oc jak samochód stoi rok w garażu, albo idz i sobie kup bron w sklepie bez zezwolenia- jak nie możesz to znaczy, że jesteś niewolnikiem, nawet kuszy sobie kupic nie możesz, posiać maku na polu jak nasi dziadkowie czy tytoniu i i Ty to nazywasz wolnością? Chyba śmieszny jesteś. A ja d...e ruszam cały czas, bo właśnie wróciłem z pola.
Zen (2019.06.04)
CT nawet nunczako nie możesz mieć w domu, bo to nielegalna broń i za 2 kijki połączone łańcuszkiem możesz iść siedzieć tak jakbyś miał w domu pistolet. A cep złożony z 2 kawałków drewna i też łańcucha jest już legalny tak samo trutka na szczury. To świadczy idiotycznych przepisach w tym kraju, które czynią z obywatela niewolnika.
Zen (2019.06.04)
No wlasnie,CI aparatczycy,neoliberalni,styropianowcy to czysta komuna,ktora z czystej brutalnej komuny przeksztalcila sie wlasnie w tych bardziej zakamuflowanych czerwonych.Ta dzieki czsciowo wolnym wyborom mieli czas na ustawienie sie I zbieranie profitow do dnia dzisiejszego.Na tym polega wlasnie komuna I wszelakie lewactwo,juz nie uzywam z premedytacja slowa lewica,Bo jej praktycznie juz nie ma.Falsz,zaklamanie,oszustwo,lajdactwo to dewiza lewactwo,nie wystarczy zmienic nazwisko by pozbyc sie dlugow w banku.Podobnie I tu .Z PZPR powstalo SDRP z niej natomiast SLD ale ludzie I idee pozostaly smrod sie ciagnie do dzis.Czesc czerwonych weszla w liberalow mowiac w skrocie I tu rowniez ida na lewa strone idac do swoich dawnych kolegow.Przyklad KE,ktore powstalo ze wszelakiego lewactwo nie wylaczajac teczowych ,zielonych I podejrzewam ze gdyby byli brunatni to by rowniez wzieliby ich pod swoje skrzydla byle odzyskac wladze.DLA jakiegos normalnego zycia w naszej Polsce nie mozna dopuscic tej zakamuflowanej obludy do wladzy.Ta obluda nie liczy sie z narodem,najwazniejsze by sie nachapac I stworzyc kolejna na dlugie lata elite wyzyskujaca Polakow na maxa.Takie jest moje zdaniem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.04)
Lepiej powiedz skąd takie fortuny byłych działaczy PZPR, bo to właśnie oni się uwłaszczyli na naszym majątku, w pierwszej 10 najbogatszych ludzi w Polsce jest sporo funkcjonariuszy służb PRL. Widać tam właśnie ich ,,ciężką" pracę.
Zen (2019.06.04)
No ale Balcerowicz to przecież komunista lektor PZPR pracujący w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu.
Zen (2019.06.04)
Jak mawiał Grzegorz Braun. :)
(2019.06.04)
Dokładnie 100? racji!
(2019.06.04)