UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej powiedz skąd takie fortuny byłych działaczy PZPR, bo to właśnie oni się uwłaszczyli na naszym majątku, w pierwszej 10 najbogatszych ludzi w Polsce jest sporo funkcjonariuszy służb PRL. Widać tam właśnie ich ,,ciężką" pracę.
Zen