UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej powiedz skąd takie fortuny byłych działaczy PZPR, bo to właśnie oni się uwłaszczyli na naszym majątku, w pierwszej 10 najbogatszych ludzi w Polsce jest sporo funkcjonariuszy służb PRL. Widać tam właśnie ich ,,ciężką" pracę.

Zen

Anuluj