UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaka wolność? Pozorna wolność. Polska stała się kondominium niemiecko rosyjskim pod zydowskim patronatem powierniczym a dziś świętują komuchy które tak naprawdę obaliły komunizm i rozkradli wszystko co ludzie budowali przez kilkadziesiąt lat.
Gość 36