UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brednie to Ty piszesz. Wez spróbuj sam wydobywać u siebie na polu ropę jak się okaże, że jest ona u Ciebie, albo kup sobie samochód z silnikiem V8 bez filtrów cząstkek stałych, albo nie kupuj ubezpieczenia oc jak samochód stoi rok w garażu, albo idz i sobie kup bron w sklepie bez zezwolenia- jak nie możesz to znaczy, że jesteś niewolnikiem, nawet kuszy sobie kupic nie możesz, posiać maku na polu jak nasi dziadkowie czy tytoniu i i Ty to nazywasz wolnością? Chyba śmieszny jesteś. A ja d...e ruszam cały czas, bo właśnie wróciłem z pola.

Zen

Anuluj