A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@cynik - jestem z wyzu demograficznego, odbylem sluzbe w wp, w razie W stawiam sie pod bron i moge robic za mieso armatnie. .. i tak lepsze to niz wyciagnac kopyta w domu, hmmm dla Polski Ojczyzny co zrobilem ciezko zdefiniowac, robie za statystyke, jestem nierobem bez perspektyw, chcialbym zyc w Polsce gdzie czulbym sie potrzebny a tak to smutno jest i wogole to same problemy, wlaczysz tv to lepiej nie sluchac jak czytasz historii troche to tez, w rodzinie tez cos sie znajdzie u znajomych tez, no i coz poczac, mozna uciekac w idealy wyobrazac sobie wymyslone miejsce ktore gdzies tam czeka obok tylko trzeba ten pierwszy maly krok zrobic bedac kulawym umyslowo
Dlatego tak boją się Konfederacji.
"Nowi aparatczycy i nowa nomenklatura, ta post-styropianowa, balcerowiczowska, neoliberalna, wycierająca sobie gęby sloganami o wolności i dobrodziejstwach dzikiego kapitalizmu" - to wszystko ludzie, na których teczki i materiały operacyjne znajdowały się - i sądzę, że nadal się znajdują - w rękach ludzi byłej nomenklatury i służb schyłkowej PRL. Nowa nomenklatura to nie żadna zmiana, to posłuszne kukiełki. Wykonawcy poleceń. Pionki. Ci, którzy rzeczywiście próbowali coś zmienić szybko umierali na zawał serca. Albo w tragicznym wypadku samochodowym. Albo topili się w wodzie po kolana. Albo popełniali samobójstwa strzelając sobie w plecy.