43
04.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@cynik - jestem z wyzu demograficznego, odbylem sluzbe w wp, w razie W stawiam sie pod bron i moge robic za mieso armatnie. .. i tak lepsze to niz wyciagnac kopyta w domu, hmmm dla Polski Ojczyzny co zrobilem ciezko zdefiniowac, robie za statystyke, jestem nierobem bez perspektyw, chcialbym zyc w Polsce gdzie czulbym sie potrzebny a tak to smutno jest i wogole to same problemy, wlaczysz tv to lepiej nie sluchac jak czytasz historii troche to tez, w rodzinie tez cos sie znajdzie u znajomych tez, no i coz poczac, mozna uciekac w idealy wyobrazac sobie wymyslone miejsce ktore gdzies tam czeka obok tylko trzeba ten pierwszy maly krok zrobic bedac kulawym umyslowo
(2019.06.05)
Dlatego tak boją się Konfederacji.
Jesienią dajcie im szansę. (2019.06.05)

info

2  
  2
"Nowi aparatczycy i nowa nomenklatura, ta post-styropianowa, balcerowiczowska, neoliberalna, wycierająca sobie gęby sloganami o wolności i dobrodziejstwach dzikiego kapitalizmu" - to wszystko ludzie, na których teczki i materiały operacyjne znajdowały się - i sądzę, że nadal się znajdują - w rękach ludzi byłej nomenklatury i służb schyłkowej PRL. Nowa nomenklatura to nie żadna zmiana, to posłuszne kukiełki. Wykonawcy poleceń. Pionki. Ci, którzy rzeczywiście próbowali coś zmienić szybko umierali na zawał serca. Albo w tragicznym wypadku samochodowym. Albo topili się w wodzie po kolana. Albo popełniali samobójstwa strzelając sobie w plecy.
preczzkomuną (2019.06.05)

info

1  
  2