UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lepiej powiedz skąd takie fortuny byłych działaczy PZPR, bo to właśnie oni się uwłaszczyli na naszym majątku, w pierwszej 10 najbogatszych ludzi w Polsce jest sporo funkcjonariuszy służb PRL. Widać tam właśnie ich ,,ciężką" pracę.

Zen