UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak byś Ty ruszył głową to byś wiedział że Dąbka jest dwujezdniowa jednokierunkowa i jadąc w koreczku wystarczy trochę uprzejmości lub skupienia się na jeździe. Pomyśl zanim napiszesz, jaka wina policjanta???
Kierowcaaaa