UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak byś Ty ruszył głową to byś wiedział że Dąbka jest dwujezdniowa jednokierunkowa i jadąc w koreczku wystarczy trochę uprzejmości lub skupienia się na jeździe. Pomyśl zanim napiszesz, jaka wina policjanta???

Kierowcaaaa

Anuluj