Wybrany wątek opinii

Wyjechali rajdowcy na ulice. A policji nigdy nie widać.
(2019.06.01)
To słabo ich szukasz. Na Statoil widać ich non stop.
Kazik.2000 (2019.06.01)
Powrót do komentarzy