Wybrany wątek opinii
Wyjechali rajdowcy na ulice. A policji nigdy nie widać.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
To słabo ich szukasz. Na Statoil widać ich non stop.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0