A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj, oj, oj poziom komentarzy coraz niższy i pozbawiony kultury. Te akurat osiągnęły poziom magla lub stałych klientów pod budką z piwem. Tym, którzy w swoich komentarzach starają się pogłębić temat i związane z nim wydarzenia pragnę przypomnieć, że czasami pogłębiając można osiągnąć DNO!.
Młody ale ma wiedzę, jest ambitny i bez partyjnych powiązań !!!!!
Wspaniały człowiek. Dobrze ułożony. Powinien zostać trzeba było mu dać szansę.
Racja ale dno osiągnęło poczynania urzędowych mędrców! Mamy obecnie pogrom i atak na ludzi! Ale ci co kopią zostaną wkrótce kopnieci w d... ..
Przechodziłam tam w 2012 roku rozmowę kwalifikacyjną. Strata czasu, zaprosili 150 osób i pytali się w jaki sposób ściągnąć strategicznych inwestorów do Parku technologicznego. .. zrobili burzę mózgów i kolejka szła alfabetycznie od A do Z. .. wybrana została ostatnia dziewczyna na Z. Cały dzień od 7 do 16 trwała rekrutacja za 2000 zł brutto stanowisko. Pan Lulewicz był bardzo opryskliwy w czasie rozmowy i nie szczędził złośliwych komentarzy. Ciekawe gdzie teraz pracuje???
Pan lulewic ma się bardzo dobrze bo jest z pisu i chwalil się fota z prezesem na fb, bo teraz mają sie dobrze albo ci z pisu albo słupy wyborcze
No jak sie ma 2000 zl brutto -to ho ho , ho mozna poszalec-poprosze 10 dkg kaszanki- a co jak szalec to szalec !
Kiedy podejmiecie decyzje o wyłączeniu tych komentarzy. Nikt ich nie moderuje obrażają człowieka w imienia czego? Waszego artykułu... one nic nie wnoszą a tylko odechciewa się mieć kontakt z Waszym portalem czy go czytać. Pozwalacie na komentarze w sprawach rozrywki sportowych etc a nie gdzie piszemy o poważnych sprawach.
EPT to był największy błąd w zarządzaniu miastem starej nomenklatury, kiedy płynęły pieniądze z Unii łatwo bylo żyć marzeniami ze Elblag się rozwinie bo mial potencjał ale Slonina oraz jego vicki kompletnie nie mieli i obecnie nie mają zdolnosci menadżera bo juz nie nadążają ! A moloch jest i będzie służył jako laboratorium dla picu, sal szkoleniowych i dyrektora jako ciecia budynku za duże pieniądze! Posadka świetna, spokojna i widoki z okna przyjemne a miasto niech płaci dalej!
Twarde kryteria oceny tej 2 letniej kadencji nie są takie złe. To co się udało pozyskać z czynszów to z rynku ściągnięto. Miękkie kryteria oceny dają Prezydentowi możliwość zwolnienia każdej osoby. To kryterium to "niech się w parku coś dzieje" albo "niech się w parku dzieje coś ciekawego". Czyli baw mnie dyrektorze, zaskakuj. A ja zobaczę czy mi się to spodoba. Następca będzie robił to samo ale może z różnych powodów lepiej znać gusta przełożonego. I przetrwa ciut dłużej.