48
31.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@lsak;k - chyba żart jakiś, bo naczej nie umiem tego skomentować.
pepe (2019.06.02)
Obszar modrzewiny polnoc w zamyslach jest przeznaczony na zabudowe mieszkaniowa, tylko ceny dzialek sa zaporowena razie. Poza tym nie ma klimatu w miescie na powstanie tak duzego osiedla tam z kosztownym tramwajem, czyt. brak impulsu rozwojowego. Moze nim bedzie przekop? Na naszej przyslowiowej biedzie korzystaja natomiast oscienni zaborcy z olsztynem na czele.
Realista1 (2019.06.03)
Bo ludzie sie gotuja, dziwisz sie. Referendum is comming.
Glosrozsadku1 (2019.06.03)
Co ten dyrektor tam robi? Na logike musi kims zarzadzac. Ok, to w takim razie czym ci ludzie sie tam zajmuja? To ept nic, a nic nie produkuje, nic nie wytwarza. Jaka jest wartosc dodana tego cus? Jak na razie to generuje ogromne koszty. Przychodzi pracownik do ept i co on robi przez cale 8h 5 dni w tygodniu. Zastanawial sie ktos?Przeciez podatnik, czyli my wyplacamy mu pensje.
Realista1 (2019.06.03)
ACTA 2, ci sie marzy?
(2019.06.03)
Miasto placi czyli my wszyscy.
(2019.06.03)
Jeśli jesteś sam głupi to nie rób z kogoś wariata. Nikt nie jest ślepy i może zobaczyć, że Modrzewina wolno bo wolno ale jednak się rozwija. Powstaje coraz więcej budynków przemysłowo - logistycznych i już teraz kilkaset osob znajduje tam zatrudnienie. Elblag to nie Kalifornia żeby w 1 rok zbudować dolinę krzemową. Oczernianie i krytykowanie za wszystko co złe Wróblewskiego jest już nie śmieszne, a robi się żałosne.
Dziekan (2019.06.03)
Siedze baki zbijam, pije kawe, zyc nie umierac.
Pracownik (2019.06.03)