UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak sie ma 2000 zl brutto -to ho ho , ho mozna poszalec-poprosze 10 dkg kaszanki- a co jak szalec to szalec !
Kaszana
No jak sie ma 2000 zl brutto -to ho ho , ho mozna poszalec-poprosze 10 dkg kaszanki- a co jak szalec to szalec !
Kaszana