UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj, oj, oj poziom komentarzy coraz niższy i pozbawiony kultury. Te akurat osiągnęły poziom magla lub stałych klientów pod budką z piwem. Tym, którzy w swoich komentarzach starają się pogłębić temat i związane z nim wydarzenia pragnę przypomnieć, że czasami pogłębiając można osiągnąć DNO!.
TymoteuszSkarbeusz