UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan lulewic ma się bardzo dobrze bo jest z pisu i chwalil się fota z prezesem na fb, bo teraz mają sie dobrze albo ci z pisu albo słupy wyborcze


Anuluj