UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan lulewic ma się bardzo dobrze bo jest z pisu i chwalil się fota z prezesem na fb, bo teraz mają sie dobrze albo ci z pisu albo słupy wyborcze
Pan lulewic ma się bardzo dobrze bo jest z pisu i chwalil się fota z prezesem na fb, bo teraz mają sie dobrze albo ci z pisu albo słupy wyborcze