A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
połączyć modrzewinę z S7
można jedynie dziwić się ze pracownicy pozwalają aby takie byle co i byle kto nimi pomiatał! przecież to zwykli durnie których jedyną namiętnością jest gnojenie człowieka, to cecha zwykłych tchórzy! równie podle wykończyli Ostrówkę
chcemy starego dziada z wąsami!
a co z podwyżką w u m ?dalej bedą olewac ludzi za te wypociny, tęgie głowy spaprały robotę i cisza, poziom fachowców dotyka dna, rozwój myslowy zakonczył się w 20 wieku!
Dobrze że nie jest kobietą. .. byłoby to podwójne przekroczenie wszelkich granic moralności i etyki!
Główny jest uzależniony, ślepy i głuchy od Artusia i Agesi a ci gościa topią
Lewandowski oklapł, a tutaj sytuacja jednoznaczna. Nigdy nie było takiej kliki nieudaczników, niszczących tych, którzy potrafią lepiej od nich. O pomstę do nieba woła zasięg mobbingu. Ucho od dzbana kiedyś się urwie razem z nimi.
Trzeba przechować i dać zarobić jakiemuś członkowi PSL który nie dostał się do eurokoryta, tak jak wróbel przechowywał niegdyś towarzysza Żuchowskiego, byłego ministra
Przynajmniej wiadomo, że można spokojnie podać mu dłoń i się nie uświnić. W naszym mieście było kilku takich, którzy nie wpłacili na komitet i się pożegnali ze stanowiskiem. Wszyscy to porządni ludzie.
Jeden się nachapał to teraz następny przyjdzie z ukladziku komuszo-biznesowego