UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj, oj, oj poziom komentarzy coraz niższy i pozbawiony kultury. Te akurat osiągnęły poziom magla lub stałych klientów pod budką z piwem. Tym, którzy w swoich komentarzach starają się pogłębić temat i związane z nim wydarzenia pragnę przypomnieć, że czasami pogłębiając można osiągnąć DNO!.

TymoteuszSkarbeusz

Anuluj