UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przynajmniej wiadomo, że można spokojnie podać mu dłoń i się nie uświnić. W naszym mieście było kilku takich, którzy nie wpłacili na komitet i się pożegnali ze stanowiskiem. Wszyscy to porządni ludzie.


Anuluj