UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przynajmniej wiadomo, że można spokojnie podać mu dłoń i się nie uświnić. W naszym mieście było kilku takich, którzy nie wpłacili na komitet i się pożegnali ze stanowiskiem. Wszyscy to porządni ludzie.
Przynajmniej wiadomo, że można spokojnie podać mu dłoń i się nie uświnić. W naszym mieście było kilku takich, którzy nie wpłacili na komitet i się pożegnali ze stanowiskiem. Wszyscy to porządni ludzie.