A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta, najlepiej niech wstawią starego dziada, który do tej pory nie wie po co są w mailu pola DW i UDW
Urzędnicy mają ocenić czy kandydat jest innowacyjny? Jakimi kryteriami?
mogę kupić ten budynek za niewielkie pieniądze i zrobię tam pieczarkarnię - jak w Nowym Sączu. I to będzie największy sukces EPT, W końcu miasto nie będzie dokładać do tego.
Bezmózgowie tych jasnie panujących nie zna granic, w u m nieład, m9bbing, strach, nieumietnosc zarządcza, oni chcą skończyć jak poprzednio w kartonach
Gdzie widnieje to ogłoszenie o naborze, w którym BIP? UM, EPT bez widzenia
To nie jest możliwe. Modrzewina jest strefa przeznaczoną wyłącznie pod firmy i tworzenie tam osiedli wraz ze szkołami nie będzie miało racji bytu ze względu na to, że zaraz 'mieszkańcą' przeszkadzałby hałas z już istniejących firm.
Kolejny dyrektor, który nie wypłacił w odpowiednim momencie na komitet. Ale proszę traktować Pani dyrektorze te decyzje prezydenta jako nowe otwarcie. Po poprzednim wywiadzie widac, Ze ma Pan głowę na karku I da Pan sobie radę. Trzymam kciuki.
Zapewne nie wpłacił na kampanię.
Obecnie trwa tzw czystka, inkwizycja na czele z głównym Mściwojem karłem dokonuje przeglądu pozbywa się w sposób przeohydny niewygodnych osób! Ale jak to bywa zycie zatoczy koło!
kiedy połączycie wreszcie aleje jana pawła II ktora konczy się w szczerym polu z ulicą fromborską między krasnym lasem a zajazdem, kiedy?!!!