UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co z podwyżką w u m ?dalej bedą olewac ludzi za te wypociny, tęgie głowy spaprały robotę i cisza, poziom fachowców dotyka dna, rozwój myslowy zakonczył się w 20 wieku!
a co z podwyżką w u m ?dalej bedą olewac ludzi za te wypociny, tęgie głowy spaprały robotę i cisza, poziom fachowców dotyka dna, rozwój myslowy zakonczył się w 20 wieku!