UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co z podwyżką w u m ?dalej bedą olewac ludzi za te wypociny, tęgie głowy spaprały robotę i cisza, poziom fachowców dotyka dna, rozwój myslowy zakonczył się w 20 wieku!


Anuluj