UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

można jedynie dziwić się ze pracownicy pozwalają aby takie byle co i byle kto nimi pomiatał! przecież to zwykli durnie których jedyną namiętnością jest gnojenie człowieka, to cecha zwykłych tchórzy! równie podle wykończyli Ostrówkę