UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze że nie jest kobietą. .. byłoby to podwójne przekroczenie wszelkich granic moralności i etyki!
kobieta-kierownik-32
Dobrze że nie jest kobietą. .. byłoby to podwójne przekroczenie wszelkich granic moralności i etyki!
kobieta-kierownik-32