A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rowerzysta przytomność to chyba stracił zanim wjechał na przejście. Jak inaczej wytłumaczyć to, że nie zauważył czerwonego światła i ciężarówki?
Tak psioczycie na tych rowerzystów, ale powinniście im podziękować, że ten pustostan wybrał jazdę rowerem, a nie samochodem. Wtedy to by dopiero było niebezpiecznie!
@Któś - A kierowca powinien wysiąść i przepchać samochód.
Za jazdę rowerem w słuchawkach powinny być mandaty i to surowe.
Co z tymi rowerzystami albo wjeżdżają w ciężarówki albo taranują ludzi na przystankach jak jedna baba
O boże...
Po drugiej stronie ulicy są kamery więc nie powinno być problemu z ustaleniem kto był sprawcą wypadku
Zastanówcie się Ci z partii części rowerowych. Jedziecie, jak chcecie. ul. 12 lutego po chodniku, a ścieżka po drugiej stronie. kończy się chodnik, to nagle na jezdnię potem ucieczka na ścieżkę rowerową. Jednokierunkowa, nie problem, pod prąd po chodniku. Przez przejście tylko dla pieszych? Mądry tato mama i dzieci, nie dotykają asfaltu. A co można? a jak! A winni ci co za kółkiem. .. .I za co tym w Sejmie płacimy. .. .
Prawdziwa plaga z tymi kolarzami. Niektóre skrzyżowania w naszym mieście zawierające ścieżki dla rowerów są tak skonstruowane, że taki kolarz zapie... tyle co auto. Weź go zobacz. Potem płacz że samochód za twardy a asfalt za szorstki.
Stare DK7 wymalowane pasy, czyli wyznaczenie toru jazdy dla rowerów a oni z przekonaniem nieśmiertelności jeżdżą środkiem i to jeszcze w parach albo co gorsze całym stadem.
Słabe to. :)