UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zastanówcie się Ci z partii części rowerowych. Jedziecie, jak chcecie. ul. 12 lutego po chodniku, a ścieżka po drugiej stronie. kończy się chodnik, to nagle na jezdnię potem ucieczka na ścieżkę rowerową. Jednokierunkowa, nie problem, pod prąd po chodniku. Przez przejście tylko dla pieszych? Mądry tato mama i dzieci, nie dotykają asfaltu. A co można? a jak! A winni ci co za kółkiem. .. .I za co tym w Sejmie płacimy. .. .