39
30.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Świadek- - Musiał być mocno zamyślony skoro "udeżył". ..
(2019.05.30)
Nawet surowsze od tych za słuchanie głośno łupania (bo muzyką tego nazwać nie można).
(2019.05.30)
Ktoś przetłumaczy na polski?
(2019.05.30)
@Anonimek1-dlaczego pechowo ? cale szczęście że nie osobówkę, ten z ciężarowego jutro wycierając kurz, stwierdzi że już ktoś mu pomagał.
jou (2019.05.30)

info

1  
  1
Aktualizowali wiec napisali przytomnego ale jak sie ukazal artykul bylo - nieprzytomnego
(2019.05.30)
Pewnie robił sobie selfie, teraz strasznie modne. Gdzie jest policja ?, co drugi ze słuchawkami na uszach albo ze sfarfonem w garści
f35 (2019.05.30)

info

6  
  0
Gdyby kierowca ciężarówki uderzył w rowerzystę to nie zawieźliby go do szpitala ze złamaną nogą tylko w czarnym worku.
(2019.05.31)
@Brunon - zasłabł ale pedałował, ,,
(2019.05.31)
Najpierw,pomyśl... Tak,tak , myśl dalej. A, teraz spróbuj zabłysnąć, raz jeszcze.
Ktośzpółnocy (2019.05.31)