A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Świadek- - Musiał być mocno zamyślony skoro "udeżył". ..
Nawet surowsze od tych za słuchanie głośno łupania (bo muzyką tego nazwać nie można).
Ktoś przetłumaczy na polski?
@Anonimek1-dlaczego pechowo ? cale szczęście że nie osobówkę, ten z ciężarowego jutro wycierając kurz, stwierdzi że już ktoś mu pomagał.
Aktualizowali wiec napisali przytomnego ale jak sie ukazal artykul bylo - nieprzytomnego
Pewnie robił sobie selfie, teraz strasznie modne. Gdzie jest policja ?, co drugi ze słuchawkami na uszach albo ze sfarfonem w garści
Gdyby kierowca ciężarówki uderzył w rowerzystę to nie zawieźliby go do szpitala ze złamaną nogą tylko w czarnym worku.
@Brunon - zasłabł ale pedałował, ,,
Najpierw,pomyśl... Tak,tak , myśl dalej. A, teraz spróbuj zabłysnąć, raz jeszcze.