A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Brunon - Zasłabł i dalej utrzymywał równowagę jadąc rowerem ? Zastanów się co piszesz. Nie byłem świadkiem tego wypadku, ale z artykułu jasno wynika, że kierowca roweru wjechał na skrzyżowanie mając czerwone światło, pechowo dla siebie wybrał "ciężkiego" przeciwnika.
Morze i moze , ale nie moze jak morze przy......c
bo co to pomoze -a moze?
@Świadek- - święte słowa!
@Niemozliwy - idź chłopie zażyj lekarstwa
Jak mozna uderzyc kogos -stojac - to rowerzysta przydzwonil w stojaca naczepe- skad ma slon wiedziec .ze mu mrowka wlazi na d...e
Pokażcie film. Może paru rowerzystom uratuje zdrowie lub życie.
Ma chłopak i tak dużo szczęścia że wywracając się nie wylądował pod kolami naczepy. Było by tragicznie.
Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower
No tak jest napisane: "W wyniku zderzenia rowerzysta stracił przytomność, ratownicy pogotowia po udzieleniu mu pierwszej pomocy, już przytomnego zabrali do szpitala"
Jakiś chory albo słuchał muzyki. jak można nie zauważyć Ciężarówki.