39
30.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Brunon - Zasłabł i dalej utrzymywał równowagę jadąc rowerem ? Zastanów się co piszesz. Nie byłem świadkiem tego wypadku, ale z artykułu jasno wynika, że kierowca roweru wjechał na skrzyżowanie mając czerwone światło, pechowo dla siebie wybrał "ciężkiego" przeciwnika.
Anonimek1 (2019.05.30)
Morze i moze , ale nie moze jak morze przy......c bo co to pomoze -a moze?
Niemozliwy (2019.05.30)
@Świadek- - święte słowa!
(2019.05.30)
@Niemozliwy - idź chłopie zażyj lekarstwa
(2019.05.30)
Jak mozna uderzyc kogos -stojac - to rowerzysta przydzwonil w stojaca naczepe- skad ma slon wiedziec .ze mu mrowka wlazi na d...e
Mrowa (2019.05.30)
Pokażcie film. Może paru rowerzystom uratuje zdrowie lub życie.
(2019.05.30)

info

12  
  0
Ma chłopak i tak dużo szczęścia że wywracając się nie wylądował pod kolami naczepy. Było by tragicznie.
W..K.. (2019.05.30)

info

16  
  0
Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower
Któś (2019.05.30)
No tak jest napisane: "W wyniku zderzenia rowerzysta stracił przytomność, ratownicy pogotowia po udzieleniu mu pierwszej pomocy, już przytomnego zabrali do szpitala"
Ailatan (2019.05.30)
Jakiś chory albo słuchał muzyki. jak można nie zauważyć Ciężarówki.
BODZIO (2019.05.30)

info

18  
  0