UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak psioczycie na tych rowerzystów, ale powinniście im podziękować, że ten pustostan wybrał jazdę rowerem, a nie samochodem. Wtedy to by dopiero było niebezpiecznie!
Tak psioczycie na tych rowerzystów, ale powinniście im podziękować, że ten pustostan wybrał jazdę rowerem, a nie samochodem. Wtedy to by dopiero było niebezpiecznie!