UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak psioczycie na tych rowerzystów, ale powinniście im podziękować, że ten pustostan wybrał jazdę rowerem, a nie samochodem. Wtedy to by dopiero było niebezpiecznie!


Anuluj