UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawdziwa plaga z tymi kolarzami. Niektóre skrzyżowania w naszym mieście zawierające ścieżki dla rowerów są tak skonstruowane, że taki kolarz zapie... tyle co auto. Weź go zobacz. Potem płacz że samochód za twardy a asfalt za szorstki. Stare DK7 wymalowane pasy, czyli wyznaczenie toru jazdy dla rowerów a oni z przekonaniem nieśmiertelności jeżdżą środkiem i to jeszcze w parach albo co gorsze całym stadem.

bez szkoły, mam ciężko