Wybrany wątek opinii

Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower
Któś (2019.05.30)
@Któś - A kierowca powinien wysiąść i przepchać samochód.
(2019.05.30)
Powrót do komentarzy