Wybrany wątek opinii
Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
@Któś - A kierowca powinien wysiąść i przepchać samochód.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8