UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kierowców: uderzcie się w piersi i przypomnijcie sobie, ile razy prowadząc samochód złamaliście prawo drogowe. Stale ktoś jedzie za szybko i zmienia pas ruchu przez linie ciągłe, itp. Nie oceniajcie kogoś.

AdamJ.

Anuluj