UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byle szybko, gaz do podłogi, tak się jeździ na wsiach, dlatego takie wypadki to nic nowego. Brak patroli poza Elblągiem i pustaki to wykorzystują, bo przecież nikt ich za to nie ukara.


Anuluj