UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byle szybko, gaz do podłogi, tak się jeździ na wsiach, dlatego takie wypadki to nic nowego. Brak patroli poza Elblągiem i pustaki to wykorzystują, bo przecież nikt ich za to nie ukara.
Byle szybko, gaz do podłogi, tak się jeździ na wsiach, dlatego takie wypadki to nic nowego. Brak patroli poza Elblągiem i pustaki to wykorzystują, bo przecież nikt ich za to nie ukara.