UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba tylko cud że uderzył w bok przodu samochodu a nie w bok od strony kierowcy! Bo gdyby było odwrotnie nie wiadomo czy nie byłoby ofiary śmiertelnej.
To chyba tylko cud że uderzył w bok przodu samochodu a nie w bok od strony kierowcy! Bo gdyby było odwrotnie nie wiadomo czy nie byłoby ofiary śmiertelnej.