UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba tylko cud że uderzył w bok przodu samochodu a nie w bok od strony kierowcy! Bo gdyby było odwrotnie nie wiadomo czy nie byłoby ofiary śmiertelnej.


Anuluj