41
28.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Syncia w Polsce można wszystko zabrać , to kraj absurdu. Elbląg to znakomity przykład, wszystko idzie do Olsztyna.
Lincia (2019.05.30)

info

0  
  0