17
25.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba kpisz
(2019.05.26)

info

1  
  1
Wśród tej sześćdziesiątki na pewno nie każdy jest normalny, śmiem twierdzić wręcz, że zdecydowana większość to wszelkiej maści ludzie zdegenerowani zarówno psychicznie, jaki i fizycznie. Wiem, co pisze, bo widziałem. Brzydcy, powykręcani z wieloma wadami genetycznymi, co sugeruje że pula genetyczna nie była zbyt wielka, Batorowo do metropolii wszak nie należy. Co do patologicznych poczynań, o jakich piszesz /w każdym możliwym miejscu :)/ to jest to promil.
MiłośnikMebli (2019.05.26)
Skoro tak było - a mogło tak być, bo "nawoływania" kibiców by "przywitać" jeziorak były w komentarzach pod art. na tym portalu - gdzie była policja i ochrona?? W innych sprawach potrafią inwigilować sieć, a gdy chodzi o bezpieczeństwo już nie?? STOP agresji stadionowej nieważne na jakim poziomie rozgrywek.
Tomasz 85 (2019.05.26)
@MiłośnikMebli - Tak a ty na pewno robisz fikołka do przodu, zza komputera. Wygoogluj sobie co to jest(ten fikołek) bo dziela cię od tego miliony lat swietlnych. Kozak w necie, pi. .. .. a w świecie.
(2019.05.26)
Widzicie co Was czeka w 3 lidze. Najpierw problemy z Mazurem Ełk w pucharze co ledwie ciągnie w lidze a teraz z jakimś Jeziorakiem. Bez wzmocnień spadek z hukiem !!!
(2019.05.27)

info

4  
  1
Powtórzę za tym panem .. patologia żeby na 5 szczeblu utrzymywać się z piłki bo jeśli to prawda i nie chcieli grajki wyjść na boisko bo wypłaty nie ma itp to dam I'm radę graj chłopie na takim poziomie zebys nie musiał się martwić o jutro a jak nie masz talentu do do roboty a w piłkę kopać po pracy
(2019.05.27)

info

3  
  0
Piłkarze i trenerzy
(2019.05.28)