A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba kpisz
Wśród tej sześćdziesiątki na pewno nie każdy jest normalny, śmiem twierdzić wręcz, że zdecydowana większość to wszelkiej maści ludzie zdegenerowani zarówno psychicznie, jaki i fizycznie. Wiem, co pisze, bo widziałem. Brzydcy, powykręcani z wieloma wadami genetycznymi, co sugeruje że pula genetyczna nie była zbyt wielka, Batorowo do metropolii wszak nie należy. Co do patologicznych poczynań, o jakich piszesz /w każdym możliwym miejscu :)/ to jest to promil.
Skoro tak było - a mogło tak być, bo "nawoływania" kibiców by "przywitać" jeziorak były w komentarzach pod art. na tym portalu - gdzie była policja i ochrona?? W innych sprawach potrafią inwigilować sieć, a gdy chodzi o bezpieczeństwo już nie?? STOP agresji stadionowej nieważne na jakim poziomie rozgrywek.
@MiłośnikMebli - Tak a ty na pewno robisz fikołka do przodu, zza komputera. Wygoogluj sobie co to jest(ten fikołek) bo dziela cię od tego miliony lat swietlnych. Kozak w necie, pi. .. .. a w świecie.
Widzicie co Was czeka w 3 lidze. Najpierw problemy z Mazurem Ełk w pucharze co ledwie ciągnie w lidze a teraz z jakimś Jeziorakiem. Bez wzmocnień spadek z hukiem !!!
Powtórzę za tym panem .. patologia żeby na 5 szczeblu utrzymywać się z piłki bo jeśli to prawda i nie chcieli grajki wyjść na boisko bo wypłaty nie ma itp to dam I'm radę graj chłopie na takim poziomie zebys nie musiał się martwić o jutro a jak nie masz talentu do do roboty a w piłkę kopać po pracy
Piłkarze i trenerzy