UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wśród tej sześćdziesiątki na pewno nie każdy jest normalny, śmiem twierdzić wręcz, że zdecydowana większość to wszelkiej maści ludzie zdegenerowani zarówno psychicznie, jaki i fizycznie. Wiem, co pisze, bo widziałem. Brzydcy, powykręcani z wieloma wadami genetycznymi, co sugeruje że pula genetyczna nie była zbyt wielka, Batorowo do metropolii wszak nie należy. Co do patologicznych poczynań, o jakich piszesz /w każdym możliwym miejscu :)/ to jest to promil.
MiłośnikMebli