UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powtórzę za tym panem .. patologia żeby na 5 szczeblu utrzymywać się z piłki bo jeśli to prawda i nie chcieli grajki wyjść na boisko bo wypłaty nie ma itp to dam I'm radę graj chłopie na takim poziomie zebys nie musiał się martwić o jutro a jak nie masz talentu do do roboty a w piłkę kopać po pracy