UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wśród tej sześćdziesiątki na pewno nie każdy jest normalny, śmiem twierdzić wręcz, że zdecydowana większość to wszelkiej maści ludzie zdegenerowani zarówno psychicznie, jaki i fizycznie. Wiem, co pisze, bo widziałem. Brzydcy, powykręcani z wieloma wadami genetycznymi, co sugeruje że pula genetyczna nie była zbyt wielka, Batorowo do metropolii wszak nie należy. Co do patologicznych poczynań, o jakich piszesz /w każdym możliwym miejscu :)/ to jest to promil.

MiłośnikMebli

Anuluj