UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzicie co Was czeka w 3 lidze. Najpierw problemy z Mazurem Ełk w pucharze co ledwie ciągnie w lidze a teraz z jakimś Jeziorakiem. Bez wzmocnień spadek z hukiem !!!
Widzicie co Was czeka w 3 lidze. Najpierw problemy z Mazurem Ełk w pucharze co ledwie ciągnie w lidze a teraz z jakimś Jeziorakiem. Bez wzmocnień spadek z hukiem !!!