Wybrany wątek opinii
Dodaj jeszcze skoro miałeś taki ubaw z sześćdziesięciu kibiców Concordii (ale normalnych) o grupie patoli z emblematami, ,Olimpii Elbląg '' wpadającej na gościnny występ na stadion i bez żadnej konkretnej przyczyny katuje niczemu winnego kibica Jezioraka. To jest popis kibolski. Splunąć się nie chce w ich kierunku
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Najwyraźniej to kibice Concordii się przebrali
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Wśród tej sześćdziesiątki na pewno nie każdy jest normalny, śmiem twierdzić wręcz, że zdecydowana większość to wszelkiej maści ludzie zdegenerowani zarówno psychicznie, jaki i fizycznie. Wiem, co pisze, bo widziałem. Brzydcy, powykręcani z wieloma wadami genetycznymi, co sugeruje że pula genetyczna nie była zbyt wielka, Batorowo do metropolii wszak nie należy. Co do patologicznych poczynań, o jakich piszesz /w każdym możliwym miejscu :)/ to jest to promil.
Do moderacji
Odpowiedz
5
12
Skoro tak było - a mogło tak być, bo "nawoływania" kibiców by "przywitać" jeziorak były w komentarzach pod art. na tym portalu - gdzie była policja i ochrona?? W innych sprawach potrafią inwigilować sieć, a gdy chodzi o bezpieczeństwo już nie?? STOP agresji stadionowej nieważne na jakim poziomie rozgrywek.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@MiłośnikMebli - Tak a ty na pewno robisz fikołka do przodu, zza komputera. Wygoogluj sobie co to jest(ten fikołek) bo dziela cię od tego miliony lat swietlnych. Kozak w necie, pi. .. .. a w świecie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2