Wybrany wątek opinii

Dodaj jeszcze skoro miałeś taki ubaw z sześćdziesięciu kibiców Concordii (ale normalnych) o grupie patoli z emblematami, ,Olimpii Elbląg '' wpadającej na gościnny występ na stadion i bez żadnej konkretnej przyczyny katuje niczemu winnego kibica Jezioraka. To jest popis kibolski. Splunąć się nie chce w ich kierunku
(2019.05.26)
Najwyraźniej to kibice Concordii się przebrali
(2019.05.26)
Wśród tej sześćdziesiątki na pewno nie każdy jest normalny, śmiem twierdzić wręcz, że zdecydowana większość to wszelkiej maści ludzie zdegenerowani zarówno psychicznie, jaki i fizycznie. Wiem, co pisze, bo widziałem. Brzydcy, powykręcani z wieloma wadami genetycznymi, co sugeruje że pula genetyczna nie była zbyt wielka, Batorowo do metropolii wszak nie należy. Co do patologicznych poczynań, o jakich piszesz /w każdym możliwym miejscu :)/ to jest to promil.
MiłośnikMebli (2019.05.26)
Skoro tak było - a mogło tak być, bo "nawoływania" kibiców by "przywitać" jeziorak były w komentarzach pod art. na tym portalu - gdzie była policja i ochrona?? W innych sprawach potrafią inwigilować sieć, a gdy chodzi o bezpieczeństwo już nie?? STOP agresji stadionowej nieważne na jakim poziomie rozgrywek.
Tomasz 85 (2019.05.26)
@MiłośnikMebli - Tak a ty na pewno robisz fikołka do przodu, zza komputera. Wygoogluj sobie co to jest(ten fikołek) bo dziela cię od tego miliony lat swietlnych. Kozak w necie, pi. .. .. a w świecie.
(2019.05.26)
Powrót do komentarzy