UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro tak było - a mogło tak być, bo "nawoływania" kibiców by "przywitać" jeziorak były w komentarzach pod art. na tym portalu - gdzie była policja i ochrona?? W innych sprawach potrafią inwigilować sieć, a gdy chodzi o bezpieczeństwo już nie?? STOP agresji stadionowej nieważne na jakim poziomie rozgrywek.

Tomasz 85