UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja doświadczyłem, ale uważam, że zabicie nożem człowieka jest możliwe tylko w obronie własnej, a taki niski wyrok to skandal.
Ja doświadczyłem, ale uważam, że zabicie nożem człowieka jest możliwe tylko w obronie własnej, a taki niski wyrok to skandal.