A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Każdy zawód w kraju potrzebny A poziom komentarza świadczy o twoim szacunku do ludzi
Sam/a jesteś pic na wode. Mnie po operacji fizjoterapełci postawili na nogi juz po 2 tyg, Są oni potrzebni nieraz bardziej niz inne osoby.
A krótkie pytanko mam kto zasponsorował koszulki dla fizjoterapeutów.
Proponuje wpisac w google 16 punktów, które mają sparaliżować państwo i „wyłączyć rząd”
Ciekawe czy będziesz taki bonzo jak przyjdzie Ci korzystać z rehabilitacji... Prywatnie będziesz musiał wywalić 80 zł za spotkanie z terapeutą, a takich spotkań potrzebnych będzie np. 30. Wtedy będzie dopiero płacz, że trzeba płacić, zakładki całe życie do ZUSu były odprowadzane. Zastanówcie się ludzie co piszecie bo czasami ręce opadają.
Aha... Czyli morda w kubeł i zasuwać? Strajki polegają na tym żeby pokazać co się stanie jak zabraknie danej profesji.
@berol - Nikt nie sponsorowal. Za, koszulki zaplacilismy z wlasnych kieszeni. Zanim cos napiszesz to sprawdz.
Odebrałes juz kase z pomocy społecznej, pasozycie?
Wczoraj widziałam, jak uśmiechnięci fizjoterapeuci bawili się i wychodzili z torbami pełnymi drogich zakupów z butików w Zielonych Tarasach pod rękę z rozbawionymi nauczycielami, którzy świętowali tam wzięcie w jasyr naszych dzieciątek bez grzechu. Byłam tam i gorzko płakałem, jak to niewdzięcznicy jedni i drudzy rzucają kłody pod nogi naszemu Drogiemu Prezesowi Kaczyńskiemu, naszemu Premierowi Matołuszowi Umiłowanemu i naszemu Ojcu Dyrektorowi Niech Go Ministrowie Rządu Mają W Swojej Opiece. Pieniądze na podwyżki należą się ciężko pracującym politykom i kumotrom reżimu, a nie jakimś nierobom z lewackich gabinetów fizjoterapeutycznych i jeszcze bardziej lewackich pokojów nauczycielskich!!1
@ZapłakanaKuzynka - Tak było, nie zmyślam!
Tak trzymać!!!! Sytajkowac