UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe czy będziesz taki bonzo jak przyjdzie Ci korzystać z rehabilitacji... Prywatnie będziesz musiał wywalić 80 zł za spotkanie z terapeutą, a takich spotkań potrzebnych będzie np. 30. Wtedy będzie dopiero płacz, że trzeba płacić, zakładki całe życie do ZUSu były odprowadzane. Zastanówcie się ludzie co piszecie bo czasami ręce opadają.

Kokodron