UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy będziesz taki bonzo jak przyjdzie Ci korzystać z rehabilitacji... Prywatnie będziesz musiał wywalić 80 zł za spotkanie z terapeutą, a takich spotkań potrzebnych będzie np. 30. Wtedy będzie dopiero płacz, że trzeba płacić, zakładki całe życie do ZUSu były odprowadzane. Zastanówcie się ludzie co piszecie bo czasami ręce opadają.

Kokodron

Anuluj